- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Présilly
Aktuální počasí Présilly
Aktuální počasí přímo pro město Présilly. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
