- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Daguogou
Aktuální počasí Daguogou
Aktuální počasí přímo pro město Daguogou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
