- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dachagou
Aktuální počasí Dachagou
Aktuální počasí přímo pro město Dachagou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
