- Počasí
- Polsko
- Lodžské vojvodství
- Dąbrowice
Aktuální počasí Dąbrowice
Aktuální počasí přímo pro město Dąbrowice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
