- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dabaogu
Aktuální počasí Dabaogu
Aktuální počasí přímo pro město Dabaogu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
