Aktuální počasí Dąb
Aktuální počasí přímo pro město Dąb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (16:00) do 15. 5. (22:00)
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
