- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Stérna
Aktuální počasí Stérna
Aktuální počasí přímo pro město Stérna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 13. 5. (13:00) do 14. 5. (01:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
