- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Da’aba
Aktuální počasí Da’aba
Aktuální počasí přímo pro město Da’aba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 33°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
