- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Da’aba
Aktuální počasí Da’aba
Aktuální počasí přímo pro město Da’aba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
