- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Cysoing
Aktuální počasí Cysoing
Aktuální počasí přímo pro město Cysoing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
