- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Crawley
Aktuální počasí Crawley
Aktuální počasí přímo pro město Crawley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
