- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Seulingen
Aktuální počasí Seulingen
Aktuální počasí přímo pro město Seulingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 31. 3. (22:00) do 1. 4. (09:00)
Náledí
Platí od 31. 3. (18:00) do 1. 4. (09:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
