- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Ciré-d'Aunis
Aktuální počasí Ciré-d'Aunis
Aktuální počasí přímo pro město Ciré-d'Aunis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
