- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Podrážek
Aktuální počasí Podrážek
Aktuální počasí přímo pro město Podrážek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
