Aktuální počasí Chrysavgí
Aktuální počasí přímo pro město Chrysavgí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Bouřky
Platí do 3. 4. (02:00)
Silný vítr
Platí do 3. 4. (05:00)
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 15°C |
