- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Ch’osŏn
Aktuální počasí Ch’osŏn
Aktuální počasí přímo pro město Ch’osŏn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
