- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Chongdui
Aktuální počasí Chongdui
Aktuální počasí přímo pro město Chongdui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 4°C |
