Aktuální počasí Chitignano
Aktuální počasí přímo pro město Chitignano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 30. 5. (20:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
