- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Chenjiawan
Aktuální počasí Chenjiawan
Aktuální počasí přímo pro město Chenjiawan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
