- Počasí
- Spojené státy americké
- Minnesota
- Rushford
Aktuální počasí Rushford
Aktuální počasí přímo pro město Rushford. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 1. 5. (08:00)
2°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
