- Počasí
- Čínská lidová republika
- Anhui
- Chengzicun
Aktuální počasí Chengzicun
Aktuální počasí přímo pro město Chengzicun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
