- Počasí
- Maroko
- Marrakesh-Safi
- Douar Salem Laaroussi
Aktuální počasí Douar Salem Laaroussi
Aktuální počasí přímo pro město Douar Salem Laaroussi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
