- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Chêne-Bernard
Aktuální počasí Chêne-Bernard
Aktuální počasí přímo pro město Chêne-Bernard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
