- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dashanhou
Aktuální počasí Dashanhou
Aktuální počasí přímo pro město Dashanhou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
