- Počasí
- Rusko
- Lipetsk Oblast
- Chemodanovo
Aktuální počasí Chemodanovo
Aktuální počasí přímo pro město Chemodanovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 10°C |
