- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Chatovo
Aktuální počasí Chatovo
Aktuální počasí přímo pro město Chatovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
