Aktuální počasí Chapu
Aktuální počasí přímo pro město Chapu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 11°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
