- Počasí
- Severní Korea
- Chagang-do
- Changnim-ni
Aktuální počasí Changnim-ni
Aktuální počasí přímo pro město Changnim-ni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
