- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Chang-mal
Aktuální počasí Chang-mal
Aktuální počasí přímo pro město Chang-mal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
