- Počasí
- Severní Korea
- Yanggang-do
- Changch’onp’o
Aktuální počasí Changch’onp’o
Aktuální počasí přímo pro město Changch’onp’o. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
