- Počasí
- Francie
- Pays de la Loire
- Champfrémont
Aktuální počasí Champfrémont
Aktuální počasí přímo pro město Champfrémont. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 31. 5. (00:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
