- Počasí
- Mali
- Tombouctou
- Dianké
Aktuální počasí Dianké
Aktuální počasí přímo pro město Dianké. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 35°C |
