- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Chalacun
Aktuální počasí Chalacun
Aktuální počasí přímo pro město Chalacun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 13°C |
