- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Chahār Bāgh
Aktuální počasí Chahār Bāgh
Aktuální počasí přímo pro město Chahār Bāgh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
