- Počasí
- Indonésie
- Central Java
- Ceper
Aktuální počasí Ceper
Aktuální počasí přímo pro město Ceper. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 26°C |
