- Počasí
- Francie
- Provence-Alpes-Côte d'Azur
- Castellane
Aktuální počasí Castellane
Aktuální počasí přímo pro město Castellane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
