- Počasí
- Mexiko
- San Luis Potosí
- Carranco
Aktuální počasí Carranco
Aktuální počasí přímo pro město Carranco. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 20°C |
