Aktuální počasí Capitolo-Costa
Aktuální počasí přímo pro město Capitolo-Costa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (08:00) do 1. 6. (20:00)
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
