- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-bukto
- Naedae-dong
Aktuální počasí Naedae-dong
Aktuální počasí přímo pro město Naedae-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
