- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Canning
Aktuální počasí Canning
Aktuální počasí přímo pro město Canning. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 30°C |
