- Počasí
- Moldavská republika
- Transnistria
- Calinovca
Aktuální počasí Calinovca
Aktuální počasí přímo pro město Calinovca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 16°C |
