- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Pūy
Aktuální počasí Pūy
Aktuální počasí přímo pro město Pūy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 14°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
