Aktuální počasí Byala
Aktuální počasí přímo pro město Byala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
