Aktuální počasí Vaniyambadi
Aktuální počasí přímo pro město Vaniyambadi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 31°C |
