Aktuální počasí Buza
Aktuální počasí přímo pro město Buza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
