- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Kārīz-e Bālā
Aktuální počasí Kārīz-e Bālā
Aktuální počasí přímo pro město Kārīz-e Bālā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 18°C |
