- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Butkhār
Aktuální počasí Butkhār
Aktuální počasí přímo pro město Butkhār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 34°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
