- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Sandong
Aktuální počasí Sandong
Aktuální počasí přímo pro město Sandong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
