Aktuální počasí Buţaynah
Aktuální počasí přímo pro město Buţaynah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
