- Počasí
- Kongo - DRK
- Bas-Uele
- Buta
Aktuální počasí Buta
Aktuální počasí přímo pro město Buta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 26°C |
